دوره ها

دوره ها

جهت رزرو و یا ثبت نام قطعی در کلاس ها، دوره های آموزشی را مشاهده فرمایید

مشاهده
آزمونها

آزمونها

جهت ثبت نام در آزمون ها به این بخش مراجعه فرمایید

مشاهده

اخبار و اطلاعیه ها

اخبار و اطلاعیه های موسسه و همچنین مقالات مفید را مشاهده نمایید

مشاهده

قوانین و مقررات

پیشنهاد می کنیم حتما قوانین و مقررات موسسه را مطالعه نمایید

مشاهده

مشاوره

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما دانشپذیر گرامی می باشند، هم اکنون می توانید جهت دریافت مشاوره اقدام نمایید

درخواست مشاوره

درباره ما

آکادمی ایران اسکرچ

آکادمی ایران اسکرچ اولین و برترین مجموعه آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در سطح کشور، در سال 1397 با هدف تخصصی تسهیل آموزشی برنامه نویسی به میلیون ها کودک و نوجوان ایرانی راه اندازی شد. در مدت کم تر از سه سال بیش از 30 نمایندگی فعال و 170 درخواست نمایندگی در سر تا سر کشور آغاز به کار کردند و ده ها هزار کودک مشغول آموزش برنامه نویسی شدند. و با گسترش آموزش های رایگان آکادمی ایران اسکرچ در صدا و سیما زمینه آموزش رایگان به ده میلیون کودک و نوجوان ایرانی و یک میلیون معلم توسط آکادمی ایران اسکرچ فراهم شد. در گامی فراتر آکادمی ایران اسکرچ همکاری خود را با آموزش و پرورش جهت تدوین دروس برنامه نویسی کودکان و نوجوانان و ارائه آن به دانش آموزان آغاز کرد. مشارکت با دانشگاه تهران و دانشگاه بین المللی چابهار و مراکز آموزشی دیگر که از اهمیت برنامه نویسی کودکان و نوجوانان اطلاع دارند، روز به روز ما را به هدف والای آکادمی ایران اسکرچ که آموزش برنامه نویسی به ده میلیون کودک و نوجوان ایرانی است نزدیک تر کرد. در آینده نزدیک اولین المپیاد برنامه نویسی کودکان و نوجوانان با تائید نهادهای ملی و با اهداف استعدادیابی و شکوفایی استعدادها، رشد خلاقیت و ابتکارات، تولید محتوای ارزشمند و ... برگزار می شود و میدانیم که آینده ایران در دستان کودکان و نوجوانان برنامه نویس اکنون سرزمینمان است.

اما صحبت در مورد خودمان کافی است. بگذارید درباره شما صحبت کنیم، شما که دغدغه تان مانند ما فرزندان ایران زمین و آینده ایران است، بهتر از ما میدانید که آینده در انگشتان کوچک فرزندان ماست، از امروز به فکر آینده فرزندان و سرزمینمان باشیم. 

بیشتر بدانید...

102

دوره ها

9558

ثبت نام

44

اساتید

2590

دانشپذیران

آکادمی ایران اسکرچ